Hľadáme PPC špecialistu

Zvládaš plávať v divokých vlnách PPC reklám a rád/rada a by si zakotvil/a v prístave, kde budeš môcť naplno predviesť, čo sa v Tebe ukrýva? Potom napni plachty a pripoj sa k nám. Aktuálne hľadáme parťáka či parťáčku do našej digitálnej agentúry na pozíciu PPC špecialistu.

Kto na Teba v našom prístave čaká a čo sa tam deje?

Sme špecialisti na on-line marketing. Veríme, že sa nimi môžeme nazvať, pretože sa SEO a PPC venujeme už od roku 2010, takže sme nazbierali naozaj poriadnu kopu skúseností. Špecializujeme sa na PPC – nastavenie a správu PPC reklamy a SEO – optimalizáciu webu pre vyhľadávače. Zabezpečujeme ale tiež komplexný internetový marketing, zaoberáme sa správou sociálnych sietí, vytvárame a spravujeme efektívne e-mailingové kampane, poskytujeme komplexné služby pre audit, nastavenie a správu tovarových vyhľadávačov a dokážeme našim klientom pomôcť aj s CRO – optimalizáciou konverzného pomeru webu / e-shopu, PR a obsahovým marketingom. Tí, ktorí s podnikaním ešte len začínajú, nám môžu zveriť aj samotnú tvorbu webu. A pomáhame prenikať aj na zahraničné trhy.

V našom tíme zloženom zo skutočných profesionálov nájdeš PPC špecialistov, CRO / UX konzultantov, social media manažérov, špecialistov na e-mailing, SEO konzultantov, linkbuilderov aj copywriterov.

Naším prvoradým cieľom je zvýšiť zisk našich klientov. Zabudni preto na zložité a predražené analýzy – u nás sa ide na reálne obchodné výsledky. Vytvárame stratégie, ktoré fungujú, a robíme pre našich klientov maximum.

Čo Ťa u nás čaká?

Ako PPC špecialista budeš mať na starosti nastavenie PPC reklamy na Adwords / Sklik / Facebook / videoreklamy / Google nákupy:

Denné rutinou pre Teba bude:

analýza kľúčových slov,
copy ADS,
založenie účtu,
implementácia,
nastavenie CZK,
meranie konverzií,
nastaveni remarketingu,
prepojenie s GA,
vyhodnocovanie, optimalizácia.
Budeš zodpovedný/á aj za audity, ktoré zahŕňajú:

analýzu existujúcich problémov,
spísanie auditu,
implementáciu úprav.
Nevyhne sa Ti ani správa ako taká, pod ktorú patrí predovšetkým:
optimalizácie kampane,
reporting.

Čo od Teba očakávame?

Vieme, že žiadny učený z neba nepadá, ale úplného nováčika tiež prijať nemôžeme. Potrebujeme niekoho, kto už sa v PPC reklamách vie orientovať, preto by si mal / a mať aspoň ročné skúsenosti s Adwords / Facebook Ads / Sklik. Chceme, aby za Tebou boli vidieť preukázateľné výsledky, očakávame, že sa svojej práce chopíš ako naozajstný odborník a naberieš ten správny smer, ktorý má jasný cieľ – spokojnosť zákazníka.

Čo za to od nás môžeš čakať?

Pokiaľ máš naozaj čo ponúknuť, nebudeme Ťa brať skrátka. Na základe nášho spôsobu fugovania, si odmeňovaný percentom z každého projektu na kt. sa zúčastňuješ, to znamená, že – Sky is the Limit! ;)

Ak budeš odvádzať naozaj skvelú prácu, potom sa môžeš tešiť aj na ďalšie bonusy, s ktorými Ťa radi zoznámime osobne.

Samozrejmosťou sú tiež najrôznejšie školenia, počas ktorých budeš môcť zdokonaľovať to, čo už vieš, a zároveň sa učiť úplne nové veci.

Pracovnú dobu si prispôsobíš podľa svojich možností – je nám jedno, či si ranné vtáča alebo nočná sova, hlavné je, aby si dodržiaval / a termíny.

Budeš pracovať s tými najmodernejšími nástrojmi a aplikáciami, ktoré Ti uľahčia prácu.

Čakajú na Teba zákazníci, o ktorých sa mnohým len zdá. Náhodne môžeme spomenúť firmy ako MTBIKER, Colonnade, Symprove…

A navyše si môžeš vybrať, či pre nás budeš pracovať interne alebo externe.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás

© 2021 Mondays.online