Služby

ktoré pre vás vieme zabezpečiť

SEO

SEO ešte nezomrelo, stále je to veľmi silný a najmä lacný zdroj návštev, často s vysokým konverzným pomerom.

Porovnávače

Veľmi populárne a efektívne zdroje sú napr. Heureka alebo aj inšpiratívne portály ako Glami, Favi, atď. Prostredníctvom Google a FB Ads premeníme návštevníkov stránok na vašich zákazníkov.

Affiliate

Nový kanál, ktorý ešte možno nepoznáte. Nastavíme vám Affiliate kampane tak, aby boli efektívne a nebrali vám konverzie z iných kanálov. Pri Affiliate platíte len za prineseného zákazníka.

Inflluenceri

Kto môže lepšie propagovať vašu značku ako vaši vlastní zákazníci? Vytvoríme pre vás viac originálneho obsahu a oslovíme nové publikum identifikáciou vplyvných osôb, ktoré navštevujú vaše stránky alebo kupujú vaše produkty.

Obsahový marketing

Strategický marketingový prístup zameraný na vytváranie a distribúciu hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu na prilákanie a udržanie publika.

Optimalizácia konverzného pomeru

Všetky weby, e-shopy a aplikácie by mali slúžiť predovšetkým svojim návštevníkom. Navrhneme vylepšenia, aby bol ich dizajn nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný, použiteľný a prehľadný.

Správa sociálnych sietí

Veľmi dôležitý prvok v mediálnom mixe. Vytvoríme vám kvalitný a zaujímavý obsah, priamo komunikujeme so zákazníkom prostredníctvom sociálnych sietí, zvyšujeme povedomie o značke a budujeme vzťahy.

© 2021 Mondays.online