Affiliate Marketing

Predávate vašu službu alebo tovar online? Chcete zvýšiť návštevnosť, povedomie o značke alebo samotný predaj? Nebudete platiť za kliky, zobrazenia, ale až za reálnu objednávku vašich služieb alebo tovaru. Otestujte silu affiliate marketingu.

A čo to vlastne je affiliate? Ide o spoluprácu e-shopu s externými predajcami/affiliate partnermi. Hovoríme teraz o jednej z najefektívnejších ciest, ako získať novú návštevnosť a objednávky. Ich odmenou sú dopredu stanovené percenta z predaja. Podmienkou je, aby sa cieľová akcia vykonala na e-shope/webe. Výhodou je, že odmenu, resp. províziu, za uskutočnenú konverziu si stanovujete sami. Avšak, mala by byť motivačná pre druhú stranu – publishera.

Medzi partnermi môžu byť jednotlivci, známi YouTuberi a blogeri, celé magazíny, portály či ktokoľvek, kto rezonuje s filozofiou vašej značky a vie vám efektívne zvýšiť konverzie. Predaje sa sledujú pomocou unikátnych odkazov, cez ktoré affiliate partneri smerujú zákazníkov na vašu stránku.

Affiliate marketing musí byť odborne riadený, aby bol jeho potenciál využitý na maximum. Zaistíme, že každý aspekt vášho affiliate kanálu bude manažovaný tak, aby dosiahol čo najlepšie výsledky.

Čo pre vás spravíme

Analýza

Na základe analýzy a spoločne definovaných cieľov vám vyberieme vhodnú affiliate sieť.

Sledovanie

Nastavíme najefektívnejší spôsob trackingu a odmeňovania affiliate partnera za splnené ciele.

Výber partnera

Vďaka analýze na mieru vám nájdeme najvhodnejších partnerov pre spoluprácu.

Reporting

Milovníci čísel a grafov si teraz prídu na svoje. Až tu sa v plnej miere ukáže naša orientácia na výsledky. Všetko vám pravidelne vyreportujeme a ľudskou rečou vysvetlíme.

Odmeňovanie

Nastavíme najefektívnejší spôsob trackingu a odmeňovania affiliate partnera za splnené ciele.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás