Facebook Ads

Kto dnes nie je na sociálnych sieťach, ten akoby neexistoval. To platí nielen pre ľudí, ale aj pre firmy. Pre ne sú sociálne siete veľmi vďačným a dostupným spôsobom ako osloviť nových, ale aj existujúcich zákazníkov.

Oproti ostatným marketingovým kanálom je možné kampane na sociálnych médiách veľmi presne cieliť a merať. Ich cena je pritom nižšia, čo otvára dvere testovaniu a experimentovaniu s novými formátmi.

Nezáleží, či ste malý alebo veľký e-shop. Pre nás je dôležité, čo chcete dosiahnuť a kedy to chcete dosiahnuť.

Nechajte marketing na sociálnych sieťach na nás – vytvoríme vám podrobnú stratégiu, navrhneme formáty zodpovedajúce vašim cieľom a produktom a vypracujeme originálnu kreatívu. Kampane nastavíme priamo na vašu cieľovú skupinu a nepretržite budeme sledovať jej výkonnosť, aby sme tak dosiahli čo najväčšiu efektivitu za čo najnižšiu cenu.

Rovnako ako pri Google Ads (AdWords) sú kampane na sociálnych sieťach súčasťou širšieho mixu kanálov, ktoré zabezpečujú návštevnosť a v konečnom dôsledku, zákazníkov.

Čo pre vás spravíme

Analýza

Pred spustením kampaní určíme, kto sú vaši zákazníci, aké majú potreby, prípadne ktorý váš produkt/služba vyrieši ich potrebu.

Nastavenie

Nastavíme a spustíme výkonnostné kampane.

Formáty a štýl

Na základe vstupnej analýzy navrhneme najvhodnejšie reklamné formáty, tón komunikácie a prispôsobíme vizuály vašej značky.

Optimalizácia

Po spustení kampaní začneme s optimalizáciou:

  • Z kvalitne nastaveného FB Pixelu pripravíme
    remarketingové a lookalike publiká.
  • Otestujeme rôzne typy kreatív a textácií.
  • Neustále budeme sledovať nové príležitosti na rozvoj.

Analytika

Pre maximálnu efektivitu kampaní potrebujeme špičkovo nastavenú analytiku. Nastavíme vám Facebook Pixel tak, aby správne meral a zároveň prinášal maximum dát potrebných pre optimalizáciu kampaní.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás