Influenceri

Kto vie lepšie propagovať vašu značku ako vaši vlastní zákazníci? Vytvoríme pre vás viac originálneho obsahu a oslovíme nové publikum identifikáciou vplyvných osôb, ktoré navštevujú vaše stránky alebo kupujú vaše produkty.

Získame prehľad o výkone influencera analýzou veľkosti publika, miery interakcií, zvykov zverejňovania príspevkov a ďalších metrík. Skombinujeme ich sociálne údaje s históriou nákupov, aby ste odhalili svojich najvplyvnejších zákazníkov a urobíme z nich ambasádorov značiek.

Influenceri sú jedným z fenoménov aktuálnej doby, ktorý vám však dokáže viditeľne pomôcť. Môžeme ho nazvať novým SEO z pohľadu typu návštevnosti. Influenceri totiž pôsobia ako dôveryhodný zdroj prezentácie. Výhodou je, že si viete vybrať človeka, ktorý vyhovuje vašim finančným možnostiam, zložením publika i charakterom (je veľmi dôležité, kto a ako promuje váš produkt).

Čo pre vás spravíme

Analýza

Dôkladne zanalyzujeme vašu online komunikáciu a identifikujeme najväčšie príležitosti pre rozvoj vašich sociálnych sietí z pohľadu influencer marketingu.

Výsledky

Spolupodieľame sa na príprave výstupov a analyzujeme výsledky kampaní.

Zoznam influencerov

Na základe analýzy potrieb značky pripravíme zoznam vhodných influencerov, s ktorými sa spojíme a dohodneme vzájomne výhodnú spoluprácu.

Reporting

Pravidelne reportujeme efektivitu spoluprác a optimalizujeme ďalšie kampane tak, aby sme doručovali stanovené výsledky.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás