OPTIMALIZÁCIA KONVERZNÉHO POMERU

Všetky weby, e-shopy a aplikácie by mali slúžiť predovšetkým svojim návštevníkom. Môžu pritom vyzerať akokoľvek atraktívne, no pokiaľ sa na nich zákazníci nedokážu zorientovať alebo dokončiť nákup či inú úlohu, sú v podstate nepoužiteľné a zbytočné. Používateľská skúsenosť – User Experience (UX) by preto mala byť vždy na prvom mieste.

My sa postaráme o to, aby dizajn vášho riešenia skutočne napĺňal potreby cieľovej skupiny. Navrhneme vylepšenia, ktoré povedú k tomu, aby sa vám web či appka páčili nielen z estetického hľadiska, ale aby boli funkčné, použiteľné a prehľadné. Zaručíme tak maximálnu možnú efektivitu a návratnosť investície.

Dizajn zameraný na použiteľnosť nie je len módnym výstrelkom – je nevyhnutnou súčasťou vývoja akéhokoľvek dizajnu. Týka sa teda každého webu, e-shopu či aplikácie. Dajte svojim zákazníkom to, čo skutočne budú vedieť používať.

Čo je to a aký je postup?

Conversion Rate Optimization – Optimalizácia konverzného pomeru. Ide o stratégiu, kedy sa priamo zameriavame na zvýšenie konverzného pomeru a dosiahnutie väčšieho počtu objednávok/nákupov/konverzií. 

Pri CRO na začiatku analyzujeme správanie návštevníkov pomocou nástroja Hotjar. Následne sa navrhnú kroky, ako zlepšiť konverzný pomer. Napríklad A/B testovaním, UX odporúčaniami, atď.

ČO PRE VÁS SPRAVÍME

E-shopy

Váš e-shop podrobíme dôkladnej analýze a navrhneme vylepšenia pre jednoduchšiu navigáciu a rýchlejší a pohodlnejší nákup.

Weby

Na váš web sa pozrú naši dizajnéri a navrhnú vylepšenia v podobe úprav usporiadania prvkov alebo zmien farieb či štruktúry.

Objednávkové procesy

Pozrieme sa na vaše procesy objednávky, znížime čas potrebný na ich dokončenie.

CRM

CRM systém, ktorý vo firme používate, je rovnako dôležitý ako váš predajný web. Pozrieme sa na to, ako ho používate a navrhneme vylepšenia vedúce k zjednodušeniu procesov a minimalizácii času, ktorý od vás systém vyžaduje.

CMS

Naši experti vám poradia aj s CMS riešeniami na správu obsahu. Zjednodušíme tak prácu vám a každému, kto obsah webu či e-shopu spravuje.

Konverzné maily

Vytvoriť dobrý konverzný email nie je jednoduché. My vám s nimi pomôžeme a vylepšíme ich tak, aby naozaj predávali.

Vstupné stránky / Landing pages

Dobre zmeriame a optimalizujeme mikrostránky, ktorých hlavnou úlohou je predávať ľuďom, ktorých na ne privediete kampaňami.

Tlačené materiály

Print si vyžaduje relatívne veľkú investíciu – my s vami vaše tlačené materiály radi odkonzultujeme, aby ste si tak boli istí, že vaša investícia bola rozumná a efektívna.

PREČO SPOLUPRACOVAŤ S NAMI

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovaťekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás,

postaráme sa o váš marketing

© 2021 Mondays.online

POŠLITE NÁM SPRÁVU

    POŠLITE NÁM SPRÁVU

        POŠLITE NÁM SPRÁVU