Optimalizácia konverzného pomeru

Content (obsahový) marketing je strategický marketingový prístup zameraný na vytváranie a distribúciu hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu na prilákanie a udržanie jasne definovaného publika – a v konečnom dôsledku na podporu výnosných krokov zákazníka.

Jednoducho povedané: Content marketing, ako už z názvu vyplýva, sa venuje najmä obsahu, ktorý publikujeme. Môže sa jednať o kvalitný blog na témy, ktoré zaujímajú vašich zákazníkov, užitočný návod, video, či rozhovor.

Ak napríklad predávate záhradnú techniku, vašich klientov by určite zaujímalo, ako sa starať o záhradu, kedy polievať trávnik, ako sa starať o stromy, prípadne ako sa rúbe drevo a ako ho správne uložiť. Určite by uvítali aj názornú ukážku pomocou videa, atď. Toto všetko a omnoho viac je obsah a tým pádom obsahový marketing. Je to forma marketingu, ktorá zvyšuje vašu autoritu v segmente v ktorom pôsobíte, buduje značku a zbližuje vás so zákazníkmi.

Čo pre vás spravíme

E-shopy

Váš e-shop podrobíme dôkladnej analýze a navrhneme vylepšenia pre jednoduchšiu navigáciu a rýchlejší a pohodlnejší nákup.

CMS

Naši experti vám poradia aj s CMS riešeniami na správu obsahu. Zjednodušíme tak prácu vám a každému, kto obsah webu či e-shopu spravuje.

Weby

Na váš web sa pozrú naši dizajnéri a navrhnú vylepšenia v podobe úprav usporiadania prvkov alebo zmien farieb či štruktúry.

Konverzné maily

Vytvoriť dobrý konverzný email nie je jednoduché. My vám s nimi pomôžeme a vylepšíme ich tak, aby naozaj predávali.

Objednávkové procesy

Pozrieme sa na vaše procesy objednávky, znížime čas potrebný na ich dokončenie.

Vstupné stránky / Landing pages

Dobre zmeriame a optimalizujeme mikrostránky, ktorých hlavnou úlohou je predávať ľuďom, ktorých na ne privediete kampaňami.

CRM

CRM systém, ktorý vo firme používate, je rovnako dôležitý ako váš predajný web. Pozrieme sa na to, ako ho používate a navrhneme vylepšenia vedúce k zjednodušeniu procesov a minimalizácii času, ktorý od vás systém vyžaduje.

Tlačové materiály

Print si vyžaduje relatívne veľkú investíciu – my s vami vaše tlačené materiály radi odkonzultujeme, aby ste si tak boli istí, že vaša investícia bola rozumná a efektívna.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás