Seo optimalizácia

Je vysoká šanca, že na internete už nájdete weby podobné tomu vášmu. Z vysokej návštevnosti sa však tešia len tie na prvých priečkach vyhľadávania. Ak medzi nimi váš web nebude, väčšina zákazníkov pravdepodobne skončí u konkurencie. A teda je veľmi dôležité spraviť všetko pre to, aby bol váš web medzi prvými, na ktoré ľudia pri vyhľadávaní narazia.

My vaše stránky zoptimalizujeme a na tieto prvé priečky vás dostaneme. Poznáme totiž kritériá, na základe ktorých vyhľadávače ako Google vyhodnocujú weby a prideľujú im pozície pri vyhľadávaní. Váš web podrobíme dôkladnej SEO analýze, spolu zvolíme tie správne kľúčové slová a navrhneme riešenia, ktoré zlepšia vašu viditeľnosť.

Optimalizácia pre vyhľadávače
spravidla prináša výrazne vyššiu viditeľnosť a tým aj návštevnosť, ktorá vás nestojí nič navyše. Je teda dlhodobou investíciou, ktorá sa veľmi rýchlo vráti. SEO má jednu z najvyšších mier konverzií a z pohľadu nákladov na získanie jedného návštevníka, je to jeden z najlacnejších zdrojov.

Čo pre vás spravíme

Rozbor kľúčových slov

Bez analýzy kľúčových slov idete naslepo. Vytvoríme vám komplexnú analýzu kľúčových slov a na jej základe začneme vytvárať obsah a generovať tržby z organickej návštevnosti.

On-Page Linkbuilding

Vyhľadávačom záleží aj na takých detailoch, akými je vnútorné prelinkovanie podstránok vášho webu dôležitými kľúčovými slovami. My tieto slová vyberieme a prelinkovanie sami zapracujeme.

One-Page optimalizácia

Váš web dôkladne rozanalyzujeme a vytvoríme vám zoznam odporúčaní pre maximálnu optimalizáciu. Nájdete v ňom podrobne vypracované tagy, metatagy, nadpisy a ďalšie elementy, ktoré ľahko zapracujete.

SEO audit

Ak neviete ako začať, radi sa na váš web pozrieme, porovnáme ho so stránkami vašej konkurencie a zistíme, čo môžete robiť lepšie. Potom navrhneme konkrétne vylepšenia, ktorými konkurenciu porazíte.

SEO Copywriting

Texty na vašom webe sú z hľadiska vyhľadávania veľmi dôležité. Pozrieme sa na ne a navrhneme ich úpravy tak, aby boli atraktívne nielen pre návštevníkov webu, ale aj pre internetové vyhľadávače.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás