Služby

Správa sociálnych sietí

Veľmi dôležitý prvok v mediálnom mixe. Vytvoríme vám kvalitný a zaujímavý obsah, priamo komunikujeme so zákazníkom prostredníctvom sociálnych sietí, zvyšujeme povedomie o značke a budujeme vzťahy.

Optimalizácia konverzného pomeru

Všetky weby, e-shopy a aplikácie by mali slúžiť predovšetkým svojim návštevníkom. Navrhneme vylepšenia, aby bol ich dizajn nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný, použiteľný a prehľadný.

Obsahový marketing

Strategický marketingový prístup zameraný na vytváranie a distribúciu hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu na prilákanie a udržanie publika.

Email marketing

Pracujte aj naďalej so svojimi zákazníkmi a maximalizujte obraty bez nutnosti platenia kreditu za PPC kampane. Udržať si zákazníka je podstatne lacnejšie, ako získať nového.

Influenceri

Kto môže lepšie propagovať vašu značku ako vaši vlastní zákazníci? Vytvoríme pre vás viac originálneho obsahu a oslovíme nové publikum identifikáciou vplyvných osôb, ktoré navštevujú vaše stránky alebo kupujú vaše produkty.

Affiliate Marketing

Nový kanál, ktorý ešte možno nepoznáte. Nastavíme vám Affiliate kampane tak, aby boli efektívne a nebrali vám konverzie z iných kanálov. Pri Affiliate platíte len za prineseného zákazníka.

Video kampaň

Váš súkromný hollywood, továreň na sny, ktoré sa menia na realitu. Video je apel na najsilnejší ľudský zmysel - zrak. Správne natočené dokáže značku posunúť neskutočným spôsobom dopredu.

Porovnávače

Veľmi populárne a efektívne zdroje sú napr. Heureka alebo aj inšpiratívne portály ako Glami, Favi, atď. Prostredníctvom Google a FB Ads premeníme návštevníkov stránok na vašich zákazníkov.

Facebook Ads

Pri FB Ads oslovujete zákazníkov, ktorí už navštívili vašu stránku, prípadne chcete osloviť nových zákazníkov. Ideálne funguje s Google Ads.

Google Ads

Oslovte milióny zákazníkov v Google vyhľadávaní alebo na tisíckach partnerských webov.

Seo optimalizácia

SEO ešte nezomrelo, stále je to veľmi silný a najmä lacný zdroj návštev, často s vysokým konverzným pomerom.

Kreatívna stratégia a branding

Definujte prezentáciu svojho biznisu tak, aby bola unikátna, nezabudnuteľná a dokonale ladiaca s hodnotami vašich budúcich klientov.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás