Služby

Seo optimalizácia

SEO ešte nezomrelo, stále je to veľmi silný a najmä lacný zdroj návštev, často s vysokým konverzným pomerom.

Google Ads

Oslovte milióny zákazníkov v Google vyhľadávaní alebo na tisíckach partnerských webov.

Facebook Ads

Pri FB Ads oslovujete zákazníkov, ktorí už navštívili vašu stránku, prípadne chcete osloviť nových zákazníkov. Ideálne funguje s Google Ads.

Porovnávače

Veľmi populárne a efektívne zdroje sú napr. Heureka alebo aj inšpiratívne portály ako Glami, Favi, atď. Prostredníctvom Google a FB Ads premeníme návštevníkov stránok na vašich zákazníkov.

Affiliate Marketing

Nový kanál, ktorý ešte možno nepoznáte. Nastavíme vám Affiliate kampane tak, aby boli efektívne a nebrali vám konverzie z iných kanálov. Pri Affiliate platíte len za prineseného zákazníka.

Influenceri

Kto môže lepšie propagovať vašu značku ako vaši vlastní zákazníci? Vytvoríme pre vás viac originálneho obsahu a oslovíme nové publikum identifikáciou vplyvných osôb, ktoré navštevujú vaše stránky alebo kupujú vaše produkty.

Email marketing

Pracujte aj naďalej so svojimi zákazníkmi a maximalizujte obraty bez nutnosti platenia kreditu za PPC kampane. Udržať si zákazníka je podstatne lacnejšie, ako získať nového.

Obsahový marketing

Strategický marketingový prístup zameraný na vytváranie a distribúciu hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu na prilákanie a udržanie publika.

Optimalizácia konverzného pomeru

Všetky weby, e-shopy a aplikácie by mali slúžiť predovšetkým svojim návštevníkom. Navrhneme vylepšenia, aby bol ich dizajn nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný, použiteľný a prehľadný.

Správa sociálnych sietí

Veľmi dôležitý prvok v mediálnom mixe. Vytvoríme vám kvalitný a zaujímavý obsah, priamo komunikujeme so zákazníkom prostredníctvom sociálnych sietí, zvyšujeme povedomie o značke a budujeme vzťahy.

Video kampaň

Váš súkromný hollywood, továreň na sny, ktoré sa menia na realitu. Video je apel na najsilnejší ľudský zmysel - zrak. Správne natočené dokáže značku posunúť neskutočným spôsobom dopredu.

Kreatívna stratégia a branding

Definujte prezentáciu svojho biznisu tak, aby bola unikátna, nezabudnuteľná a dokonale ladiaca s hodnotami vašich budúcich klientov.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás