Video kampaň

Prečo je lepšie raz vidieť, než sto krát počuť? Stará múdrosť nám už dávno hovorí, čo veda potvrdzuje až pomerne nedávno – sme vizuálne bytosti. 60 až 90% stimulov vstupuje do mozgu práve cez zrak. Na vizuálnom základe hodnotíme krásu, vytvárame si prvý (najsilnejší) dojem a na jeho základe sa často krát aj rozhodujeme. 

Navyše – evolúcia a snaha prežiť spôsobili, že naše oči automaticky registrujú pohyb. Sociálne siete práve z tohto dôvodu automaticky uprednostňujú videá vo feedoch – a to znamená omnoho viac zvedavých pohľadov na Váš produkt, službu, či značku.

Existujú štúdie, podľa ktorých prítomnosť videa, či už produktového alebo brandového, môže zvýšiť konverzný pomer až o 80% – a preto by ste nemali váhať a naopak skontaktovať našu agentúru, kde Vám s videom radi pomôžeme. 

Čo pre vás spravíme

Customer insight analýza

Úzko súvisiaca s kreatívnou stratégiou a brandingom, analýza zákazníckeho insightu je mimoriadne dôležitá. Čo ľudia robia, ako to robia a prečo to robia. Čo ich v danom segmente trápi, čo ich motivuje, ako zmýšľajú - k tomuto sa musíme v tejto analýze priblížiť. Na jej základe potom budeme vedieť, ako vyskladať námet a scenár videa, jeho mood (náladu), najvhodnejšie kanály distibúcie, časy a cielenie vysielania.

Námet a scenár

Od prvotnej myšlienky až po detailný popis scén s typmi záberov, uhlov kamier, použitých efektov, zvukov a hudobných stôp, námet a scenár je základ vašej video kampane. 

Predprodukcia

Uskutočníme casting hercov a komparzistov, vyberieme vhodnú lokáciu, kulisy a pomôcky k natáčaniu podľa vašich predstáv. 

Produkcia

Réžia, svetlá, zvuk, herecké výkony - natáčací deň VAŠEJ reklamy je absolútne fascinujúci zážitok, na ktorý budete dlho spomínať. 

Postoprodukcia

Natočené zábery je potrebné vhodným spôsobom postrihať, ozvučiť, doplniť hudbu a voiceover, upraviť farby, pridať špeciálne efekty. Ten istý natočený materiál sa dá upraviť do desiatok rôznych finálnych podôb. Tú najvhodnejšiu pre ciele vašej kampane radi vytvoríme spolu s vami.

Riadenie kampane ako celku

Video je potrebné distribuovať v nekonečnom internetovom mori, testovať rôzne typy cielenia, vyhodnocovať a reportovať výsledky. Po vyhodnotení spoločne s vami rozhodneme o úpravach v kampani, ktoré je potrebné vykonať.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás