Google Ads

Najrýchlejšou cestou, akou sa na váš web dostanú noví zákazníci, je platená, tzv. PPC reklama. Miera návštevnosti z platených formátov často rozhoduje o úspechu alebo neúspechu, a preto by ste jej určite mali venovať dostatočnú pozornosť. Získate tak nielen lepšiu viditeľnosť, ale reálne “instantné” konverzie v podobe platiacich zákazníkov.

Vypracujeme vám dlhodobú stratégiu kombinujúcu PPC reklamu a iné kanály, aby sme tak maximalizovali návštevnosť vášho webu pri čo najlepšom obrate a najnižšom rozpočte. Navrhneme, vyprodukujeme a nasadíme konkrétne reklamné formáty, odsledujeme ich výkonnosť a budeme priebežne pracovať na tom, aby sa vám investícia do PPC reklamy v čo najväčšej miere nielen vrátila, ale hlavne dosiahla zisk.

Pri návrhu kampaní pritom vždy myslíme na vašu celkovú stratégiu a dbáme na to, aby vaša PPC aktivita neprinášala len krátkodobé výsledky, ale aby dávala zmysel aj v dlhodobom horizonte.

Naša spolupráca však neostane iba pri Google Ads (AdWords). Dnes sa ľudia často nerozhodujú pri prvej návšteve, ale niekoľkokrát sa na web vrátia a až potom spravia objednávku. Ak nepokrývate všetky kanály tak sa vám môže ľahko stať, že klient síce príde, ale už sa nevráti, pretože si nepamätá web a vy nie ste prítomní na žiadnych iných kanáloch. Preto v rámci stratégie navrhneme aj ďalšie kanály, ktoré zabezpečia, aby ste o potenciálnych zákazníkoch neprišli.

Čo pre vás spravíme

Konzultácia webu

Aby váš web splnil očakávania jeho návštevníkov, mal by vždy zodpovedať obsahu reklamy. Navrhneme preto úpravy jeho obsahu tak, aby sme efektívne využívali návštevnosť a predávali.

Analýza

Zanalyzujeme vami predávaný sortiment alebo službu, potenciál trhu, konkurenciu a hľadanosť kľúčových slov.

Úpravy webu

Reklamy sú najefektívnejšie, keď smerujú na stránku vytvorenú na správne upravenú podstránku. Sami vám takúto mikrostránku navrhneme, aby sme tak zaručili, že reklamu maximálne využijete.

Štruktúra kampaní

Na základe analýzy vytvoríme štruktúru kampaní, navrhneme konkrétne reklamné formáty tak, aby sme čo najrýchlejšie splnili vami nastavené obratové ciele.

Ads účet

Ak ešte nemáte Google Ads účet, radi ho založíme za vás. Ak ho už máte, nastavíme ho a pripravíme do prevádzky. Skontrolujeme správne meranie konverzií a prepojíme ho s Google Analytics a Google Tag Managerom.

Optimalizácia

Kampane budeme priebežne vyhodnocovať, optimalizovať a rozširovať tak, aby sme efektívne využívali návštevnosť a predávali.

Nastavenie meraní

Aby sme merali skutočne všetko čo je potrebné na zvyšovanie výkonnosti a efektivity kampaní.

Reporting

Po skončení mesiaca vám vypracujeme podrobný report o výkone reklamy a zároveň plán na ďalší mesiac, ktorý si spolu prejdeme.

Prečo s nami
spolupracovať

Zameraní na čísla

Celý biznis je o číslach. Môžeme hovoriť o dobrom webe, zákazníckom servise, atď. Ak ale nebude fungovať ekonomika, nemá to zmysel. V prvom rade budeme riešiť nákladovosť a skladnosť, marže, počet objednávok, ktoré ste schopní vybaviť a následne biznis plán. Najskôr čísla a potom konkrétne kroky.

Rozvíjame celý biznis

Marže, skladnosť, konkurencia, fixné náklady, predošlé aktivity, zákaznícky servis, dodávatelia, ciele, produktové portfólio, priemerná hodnota objednávky, UX a mnohé ďalšie veci, ktoré majú vplyv na našu spoluprácu. Všetko pozrieme, vyhodnotíme, upravíme a spustíme kampane.

Len dlhodobé spolupráce

Náš cieľ je vybudovať biznis našim klientom. To však nejde počas troch či dvanástich mesiacov. Prejdeme viacerými fázami, ktoré na seba nadväzujú, ale nie je možné ich robiť súčasne. Naštartujeme cashflow a investujeme do úpravy webu, skladového softvéru, kreditov a postupne dosiahneme stanovené ciele.

Kontaktujte nás

Kontaktujte
nás